Om oss

Amedia Salg og Marked AS har salgsansvaret for all nasjonal reklameomsetning samt oppfølgingsansvaret for lokal reklameomsetning i Amedia-konsernet. Dette innebærer blant annet ansvaret for reklamesamkjøringen Amedia Marked, som er landets største samkjøring av lokale medier, samt Nettavisen. Samlet når vi ut til 2,4 millioner mennesker daglig. Samkjøringen representerer det absolutt største nettverket av aviser i Norge, med sine over 100 lokalaviser.

Kontakt oss Menneskene

Kontakt oss

  • +47 02088

  • Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

  • Akersgata 34, 0180 Oslo
    PB 1168 Sentrum, 0107 Oslo

Menneskene i Amedia Marked

Alle
Leder Marked og Kommunikasjon Anette Færevik Gulbrandsen Leder Marked og Kommunikasjon anette.gulbrandsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Markedsavdeling-- 958 46 003
Operativ systemeier annonsesystem Ann-Iren Lundanes Operativ systemeier annonsesystem ann-iren.lundanes@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 922 65 101
Key Account Manager Digital Anne Lene Haakonsen Key Account Manager Digital anne.haakonsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 959 33 035
Traffic Manager Anne-Lise Wike Traffic Manager anne-lise.wike@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 918 77 800
Ad Operations Manager Anniken Sloreid (permisjon) Ad Operations Manager anniken.sloreid@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 924 14 297
Key Account Manager Ayan Butt Key Account Manager ayan.butt@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 457 85 042
Salgssjef strategisk kundeteam Beate Carlsen Salgssjef strategisk kundeteam beate.carlsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 922 22 868
Digital produktsjef Carina Dyreng Digital produktsjef carina.dyreng@amedia.no --Alle ansatte-- --Produkt-- 413 75 565
Key Account Manager Caroline Brynsett (permisjon) Key Account Manager caroline.brynsett@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 920 37 608
Markedsanalytiker Cathrine Haugan Folkedal Markedsanalytiker cathrine.folkedal@amedia.no --Alle ansatte-- --Analyseavdeling-- 913 12 169
Kommersiell Direktør Christian Thu Kommersiell Direktør christian.thu@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- 926 18 687
Salgsdirektør  Christine Aannerud Salgsdirektør christine.aannerud@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- --Nasjonalt salg-- 415 45 826
Key Account Manager Edvarda Skrindo Key Account Manager edvarda.skrindo@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 979 57 121
Salgssjef/fagansvarlig DM Erik Juva Salgssjef/fagansvarlig DM erik.juva@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 901 03 349
Markedsanalytiker Erik N Strutz Markedsanalytiker erik.strutz@amedia.no --Alle ansatte-- --Analyseavdeling-- 414 71 800
Traffic Manager Frøydis Knudsen Traffic Manager froydis.knudsen@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 913 68 913
Markedskonsulent Grethe Berg Markedskonsulent grethe.berg@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 901 80 887
Senior Key Account Manager Hallvard Orthe Senior Key Account Manager hallvard.orthe@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 980 94 654
Traffic Manager Hege Wiig Hindenes Traffic Manager hege.hindenes@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 900 87 988
Systemkonsulent Håkon Larsen Systemkonsulent hakon.larsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 416 58 012
Key Account Manager Ida Rolfsen Key Account Manager ida.rolfsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 902 22 055
Markedskonsulent DM Ingunn Andersen Markedskonsulent DM ingunn.andersen@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 971 31 296
Business Controller Jan Rune Idal Business Controller jan.rune.idal@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 905 64 126
Key Account Manager/Stilling Ledig Julianne Skyberg Key Account Manager/Stilling Ledig julianne.skyberg@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 995 25 778
Leder for Yield Management og Ad Operations Karina Lundberg Leder for Yield Management og Ad Operations karina.lundberg@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 902 04 585
Direktør Yield Management Karl Espen Iversen Direktør Yield Management karl.iversen@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- 952 46 779
Salgssjef strategisk kundeteam Kate Solheim Holtedahl Salgssjef strategisk kundeteam kate.holtedahl@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 926 05 979
Ad Operations Manager Kristian Gustafsson Ad Operations Manager Kristian.Gustafsson@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte--
Ad Operations Manager Lars Petter Christensen Ad Operations Manager Lars.Christensen@amedia.no --Alle ansatte-- 415 55 161
Teamleder programmatisk salg Lasse Fosshaug Teamleder programmatisk salg lasse.fosshaug@amedia.no --Alle ansatte-- --Programmatisk salg-- 932 46 456
Direktør Økonomi og Drift Liv-Marit Schjøth Direktør Økonomi og Drift liv.marit.schjoth@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- --Økonomi og drift-- 952 05 021
Markedskoordinator Maria Madsen Markedskoordinator maria.madsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Markedsavdeling-- 959 08 278
Leder for strategi og kompetanse Marie Sundling Leder for strategi og kompetanse marie.sundling@amedia.no --Alle ansatte-- --Markedsavdeling-- 995 43 151
Key Account Manager Marit Aune Key Account Manager marit.aune@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 951 47 315
Key Account Manager Marius Myklebust Key Account Manager marius.myklebust@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg--
Markedskoordinator Marthe Ødegaard (permisjon) Markedskoordinator marthe.odegaard@amedia.no --Alle ansatte-- --Markedsavdeling-- 995 81 287
Key Account Manager programmatisk salg Martin Frost Key Account Manager programmatisk salg martin.frost@amedia.no --Alle ansatte-- --Programmatisk salg-- 928 15 041
Traffic Manager Merethe Sætre Traffic Manager merethe.saetre@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 482 04 092
Leder Traffic Management Mirjam Storflor Kjæreng Leder Traffic Management mirjam.kjereng@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 412 54 957
Markedskonsulent DM Mona Johansen Markedskonsulent DM mona.johansen@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 952 24 351
Key Account Manager Petter Sisselberg Key Account Manager petter.sisselberg@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 414 200 55
Analysesjef Pål Yngve Ødegård Analysesjef pal.odegard@amedia.no --Alle ansatte-- --Analyseavdeling-- 907 31 655
Senior Analytiker Regine Garfjeld Sandberg Senior Analytiker regine.sandberg@amedia.no --Alle ansatte-- --Analyseavdeling-- 911 23 451
Leder for booking og materiell Rita Rødahl Leder for booking og materiell rita.rodahl@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 926 39 803
Key Account Manager Robert Lorentzen Key Account Manager robert.lorentzen@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 951 27 707
Ansvarlig Nye Inntekter Rune Skrindo Ansvarlig Nye Inntekter rune.skrindo@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 913 72 165
Markedskonsulent Sigrunn Johannessen Markedskonsulent sigrunn.johannessen@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 915 95 427
Markedskonsulent Silje Marisol Semb Markedskonsulent silje.semb@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 951 66 092
Key Account Manager Sindre Asbøll Key Account Manager sindre.asboll@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 480 12 284
Key Account Manager Svein Aas Key Account Manager svein.aas@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 415 08 474
Key Account Manager Stilling ledig Tamara Kronstad Key Account Manager Stilling ledig tamara.kronstad@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 981 96 627
Salgssjef Thomas Edvardsen Salgssjef thomas.edvardsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 908 31 776
Key Account Manager Digital Tom Sundvold Key Account Manager Digital tom.sundvold@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 909 70 808
Key Account Manager Tor Magnus Breivik Key Account Manager tor.breivik@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 986 03 593
Systemkonsulent Torstein Høyvåg Olsen Systemkonsulent torstein.olsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 416 54 859
Forretningsutvikler Torstein Torblå Forretningsutvikler torstein.torbla@amedia.no --Alle ansatte-- --Produkt-- 905 24 268
Traffic Manager Tove Flatekval Traffic Manager tove.flatekval@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 988 82 718
Digital produsent Trond Skår Digital produsent trond.skar@amedia.no --Alle ansatte-- --Produkt-- 932 23 781
Salgsdirektør Vegard Kvalvaag Salgsdirektør vegard.kvalvaag@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- --Nasjonalt salg-- 915 50 489
Key Account Manager Vibeke Bernts Key Account Manager vibeke.bernts@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 982 61 434
Konserndirektør Victoria C. Schultz Konserndirektør victoria.schultz@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- 948 13 352
Key Account Manager Vivian Aaserud Key Account Manager vivian.aaserud@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 934 63 447