Regionskontakter

Alle
Regionsjef Odd Rune Førsund Regionsjef odd.rune.forsund@amedia.no --Regionskontakter-- --Vest-- 951 98 505
Merkevare KAM Sjur Hermanrud Merkevare KAM sjur.hermanrud@amedia.no --Regionskontakter-- --Romerike/Innlandet-- 902 02 395
Merkevare KAM Roger Bjerkvold Merkevare KAM roger.bjerkvold@amedia.no --Regionskontakter-- --Romerike/Innlandet-- 951 48 981
KAM Stilling Ledig May Lisbeth Engeskog KAM Stilling Ledig may.engeskog@amedia.no --Regionskontakter-- --Romerike/Innlandet-- 477 12 820
Merkevare KAM Thomas Edvardsen Merkevare KAM thomas.edvardsen@dt.no --Regionskontakter-- --Buskerud-- 906 31 856
Merkevare KAM Svein Aas Merkevare KAM svein.aas@dt.no --Regionskontakter-- --Buskerud-- 977 37 101
Merkevare KAM Lasse Stormo Merkevare KAM lasse.stormo@dt.no --Regionskontakter-- --Buskerud-- 415 08 474
Salgssjef/ Merkevare KAM Per Øyvind Sjong Salgssjef/ Merkevare KAM pos@an.no --Regionskontakter-- --Midt-- 900 65 514
KAM Merkevare Rasmus Vikan KAM Merkevare rasmus.vikan@amedia.no --Regionskontakter-- --Midt-- 404 95 228
Merkevare KAM Ståle Johansen Merkevare KAM stale.johansen@nordlys.no --Regionskontakter-- --Nord1-- 952 40 640
Salgssjef/ Merkevare KAM Tom Karlsen Salgssjef/ Merkevare KAM tom.karlsen@tb.no --Regionskontakter-- --Vestfold-- 930 18 320
Merkevare KAM Tone Jørgensen Merkevare KAM tone.jorgensen@dt.no --Regionskontakter-- --Buskerud-- 930 12 361
Merkevare KAM Yvonne Skogheim Merkevare KAM yvonne.skogheim@op.no --Regionskontakter-- --Vestfold-- 906 65 126
Merkevare KAM Bjørn Østerberg Merkevare KAM bjorn.osterberg@amedia.no --Regionskontakter-- --Midt-- 901 66 564
Merkevare KAM Lars Christian Buraas Merkevare KAM lars.christian.buraas@tb.no --Regionskontakter-- --Vestfold-- 901 80 036
Merkevare KAM Thomas Johansen Merkevare KAM thomas.johansen@nordlys.no --Regionskontakter-- --Nord1-- 918 04 692
Merkevare KAM Andre Blaksad Siversen Merkevare KAM andre.sivertsen@tk.no --Regionskontakter-- --Nordvest-- 468 03 630
Salgssjef/ Merkevare KAM Ann Kristin Solhaug Salgssjef/ Merkevare KAM ann-kristin.solhaug@f-b.no --Regionskontakter-- --Østfold-- 909 26 976
Merkevare KAM Anne-Hilde Håland Merkevare KAM anne-hilde.haland@amedia.no --Regionskontakter-- --Vest-- 951 98 512
Merkevare KAM Benedikte Stensrød Merkevare KAM benedikte.stensrod@ta.no --Regionskontakter-- --Telemark-- 414 80 549
KAM/Stilling Ledig Dag Tørrissen KAM/Stilling Ledig dag.torrissen@nordlys.no --Regionskontakter-- --Nord1-- 480 63 798
Merkevare KAM Grethe Johnsen Merkevare KAM grete.johnsen@oblad.no --Regionskontakter-- --Stor-Oslo-- 900 93 514
Merkevare KAM Hanne Simonsen Merkevare KAM hanne.simonsen@h-avis.no --Regionskontakter-- --Haugalandet-- 416 18 599
Merkevare KAM Hans Bjelland Merkevare KAM hans.bjelland@h-avis.no --Regionskontakter-- --Haugalandet-- 932 45 517
Salgssjef Stilling Ledig/Næringsliv Hein Irgens Henriksen Salgssjef Stilling Ledig/Næringsliv hein.irgens.henriksen@tb.no --Regionskontakter-- --Vestfold-- 934 99 070
KAM/Stilling Ledig Helge Myhrvold KAM/Stilling Ledig helge.myhrvold@dt.no --Regionskontakter-- --Buskerud-- 922 68 134
KAM Merkevare Håkon Andre Fimland KAM Merkevare hakon.fimland@amedia.no --Vest-- 410 00 858
Merkevare KAM Marius Bals Merkevare KAM marius.bals@rb.no --Regionskontakter-- --Stor-Oslo-- 986 74 125
Salgssjef/ Merkevare KAM Monica Nordbrøden Salgssjef/ Merkevare KAM monica.nordbroden@ha-halden.no --Regionskontakter-- --Østfold-- 992 05 314
KAM Stilling Ole Kristian Bodøgaard KAM Stilling ole.kristian.bodogaard@amedia.no --Regionskontakter-- --Midt-- 456 10 918
KAM Stilling Ledig Petter Jonassen KAM Stilling Ledig petter.jonassen@ta.no --Regionskontakter-- --Telemark-- 906 77 983
Merkevare KAM Phia Andersson Merkevare KAM phia.andersson@budstikka.no --Regionskontakter-- --Asker og Bærum-- 958 30 994
Merkevare KAM Rene Alexander Hansen Merkevare KAM rene.hansen@oblad.no --Regionskontakter-- --Stor-Oslo-- 928 24 792
Salgssjef/ Merkevare KAM Rene Bøe Salgssjef/ Merkevare KAM rene.boe@sa.no --Regionskontakter-- --Østfold-- 951 59 762
Merkevare KAM Rune Gregersen Merkevare KAM rune.gregersen@tk.no --Regionskontakter-- --Nordvest-- 916 96 995
Salgsleder – Stilling Ledig Silje Mathisen Salgsleder – Stilling Ledig silje.mathisen@smp.no --Regionskontakter-- --Nordvest-- 995 51 097
Merkevare KAM Sissel Sandvik Merkevare KAM sissel.sandvik@h-avis.no --Regionskontakter-- --Haugalandet-- 932 45 453
Salgsdirektør Ulf Kvalvik Salgsdirektør ulf.kvalvik@budstikka.no --Regionskontakter-- --Asker og Bærum-- 902 16 482
Salgsjef/Stilling Ledig Øyvind Bråtun Salgsjef/Stilling Ledig oyvind.bratun@h-avis.no --Regionskontakter-- --Haugalandet-- 909 77 422