Regionskontakter

Alle
Salgsjef region Vest Odd Rune Førsund Salgsjef region Vest odd.rune.forsund@amedia.no --Regionskontakter-- --Vest-- 951 98 505
Merkevare KAM Romerike/Innlandet Sjur Hermanrud Merkevare KAM Romerike/Innlandet sjur.hermanrud@amedia.no --Regionskontakter-- --Romerike/Innlandet-- 902 02 395
Merkevare KAM Romerike/Innlandet Marius Bals Merkevare KAM Romerike/Innlandet marius.bals@amedia.no --Regionskontakter-- --Romerike/Innlandet-- 986 74 125
KAM Stilling Ledig Romerike/Innlandet May Lisbeth Engeskog KAM Stilling Ledig Romerike/Innlandet may.engeskog@amedia.no --Regionskontakter-- --Romerike/Innlandet-- 477 12 820
Digital salgsleder/Coach Buskerud-Vestfold Thomas Edvardsen Digital salgsleder/Coach Buskerud-Vestfold thomas.edvardsen@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 908 31 776
Salgsdirekør Midt-Norge Jan Braastad Salgsdirekør Midt-Norge jan.braastad@amedia.no --Regionskontakter-- --Midt-- 901 31 141
KAM Merkevare Midt-Norge Rasmus Vikan KAM Merkevare Midt-Norge rasmus.vikan@amedia.no --Regionskontakter-- --Midt-- 404 95 228
Merkevare KAM Nord Ståle Johansen Merkevare KAM Nord stale.johansen@nordlys.no --Regionskontakter-- --Nord1-- 952 40 640
KAM Eiendom Buskerud-Vestfold Tom Karlsen KAM Eiendom Buskerud-Vestfold tom.karlsen@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 930 18 320
KAM Merkevare Buskerud-Vestfold Tone Jørgensen KAM Merkevare Buskerud-Vestfold tone.jorgensen@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 930 12 361
KAM Merkevare Buskerud-Vestfold Yvonne Laursen KAM Merkevare Buskerud-Vestfold yvonne.laursen@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 906 65 126
Merkevare KAM Midt-Norge Bjørn Østerberg Merkevare KAM Midt-Norge bjorn.osterberg@amedia.no --Regionskontakter-- --Midt-- 901 66 564
KAM Bil og Motor Buskerud-Vestfold Lars Christian Buraas KAM Bil og Motor Buskerud-Vestfold lars.buraas@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 901 80 036
Salgsdirektør Nord Lena Slåtto Salgsdirektør Nord lena.slatto@amedia.no --Regionskontakter-- --Nord1-- 909 64 185
Merkevare KAM Vest Anne-Hilde Håland Merkevare KAM Vest anne-hilde.haland@amedia.no --Regionskontakter-- --Vest-- 951 98 512
Salgssjef Nordvest Catrine Bruvoll Salgssjef Nordvest catrine.bruvoll@tk.no --Regionskontakter-- --Nordvest-- 997 03 734
KAM/Stilling Ledig Nord Dag Tørrissen KAM/Stilling Ledig Nord dag.torrissen@nordlys.no --Regionskontakter-- --Nord1-- 480 63 798
Merkevare KAM Telemark Ellen Anine Hanssen Merkevare KAM Telemark ellen.hanssen@amedia.no --Regionskontakter-- --Telemark-- 970 27 374
Merkevare KAM Grethe Johnsen Merkevare KAM grete.johnsen@oblad.no --Regionskontakter-- 900 93 514
Innholdsprodusent Content Marketing Buskerud-Vestfold Gunnar Bækkevold Innholdsprodusent Content Marketing Buskerud-Vestfold gunnar.bekkevold@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 920 11 225
Merkevare KAM Haugalandet Hanne Simonsen Merkevare KAM Haugalandet hanne.simonsen@h-avis.no --Regionskontakter-- --Haugalandet-- 416 18 599
Merkevare KAM Haugalandet Hans Bjelland Merkevare KAM Haugalandet hans.bjelland@h-avis.no --Regionskontakter-- --Haugalandet-- 932 45 517
Salgsdirektør Follo/Østfold Heidi Bakken Lundberg Salgsdirektør Follo/Østfold heidi.lundberg@amedia.no --Regionskontakter-- --Follo/Østfold-- 928 40 914
KAM Merkevare/Eiendom Buskerud-Vestfold Helge Myhrvold KAM Merkevare/Eiendom Buskerud-Vestfold helge.myhrvold@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 922 68 134
KAM Merkevare Follo/Østfold Henriette Kjærnes KAM Merkevare Follo/Østfold henriette.kjernes@amedia.no --Follo/Østfold-- 481 81 418
Salgsdirektør Buskerud-Vestfold Håvard T. Heimdal Salgsdirektør Buskerud-Vestfold havard.heimdal@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 916 33 616
Regiondirektør Telemark/Agder Jan Arild Tveten Regiondirektør Telemark/Agder jan.arild.tveten@amedia.no --Regionskontakter-- --Telemark-- 995 07 154
KAM Merkevare Follo/Østfold Monica Nordbrøden KAM Merkevare Follo/Østfold monica.nordbroden@ha-halden.no --Regionskontakter-- --Follo/Østfold-- 992 05 314
KAM Merkevare Follo/Østfold Morten Borge KAM Merkevare Follo/Østfold morten.borge@amedia.no --Regionskontakter-- --Follo/Østfold-- 905 41 647
KAM Stilling Midt-Norge Ole Kristian Bodøgaard KAM Stilling Midt-Norge ole.kristian.bodogaard@amedia.no --Regionskontakter-- --Midt-- 456 10 918
Merkevare KAM Nordvest Rune Gregersen Merkevare KAM Nordvest rune.gregersen@tk.no --Regionskontakter-- --Nordvest-- 916 96 995
Merkevare KAM Haugalandet Sissel Sandvik Merkevare KAM Haugalandet sissel.sandvik@h-avis.no --Regionskontakter-- --Haugalandet-- 932 45 453
Salgsdirektør Romerike/Innlandet Terje Kjos Johansen Salgsdirektør Romerike/Innlandet terje.kjos.johansen@amedia.no --Regionskontakter-- --Romerike/Innlandet-- 911 64 278
KAM Merkevare Follo/Østfold Thomas Winther KAM Merkevare Follo/Østfold thomas.winther@amedia.no --Follo/Østfold-- 926 52 494
KAM Stilling Ledig/Næringsliv Buskerud-Vestfold Thor-Erik Larsen KAM Stilling Ledig/Næringsliv Buskerud-Vestfold thor-erik.larsen@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 917 58 083
Ad Operation Manager Buskerud-Vestfold Trude Lystad Ad Operation Manager Buskerud-Vestfold trude.lystad@amedia.no --Regionskontakter-- --Buskerud-Vestfold-- 934 46 528
Salgsdirektør Haugalandet Vidar Jenssen Salgsdirektør Haugalandet vidar.jenssen@h-avis.no --Regionskontakter-- --Haugalandet-- 924 88 646
Salgsdirektør Romerike/Innlandet Øivind Bjorheim Ludvigsen Salgsdirektør Romerike/Innlandet Oivind.Ludvigsen@oa.no --Regionskontakter-- --Romerike/Innlandet-- 917 43 740