Samarbeidspartnere

Alle
Daglig leder Nordsjø Media Sissel Ødemotland Vigre Daglig leder Nordsjø Media sissel@nordsjomedia.no --Samarbeidspartnere-- --Nordsjø Media-- 901 71 106
Daglig leder Nordvestlandspakken Kennet Bratteberg Daglig leder Nordvestlandspakken kennet@nordvestlandspakken.no --Samarbeidspartnere-- --Polaris Nord-Vestlandet/Nordvestlandpakken-- 992 14 631
Key Account Manager Nordvestlandspakken     Karin Grøvdal Key Account Manager Nordvestlandspakken karin@nordvestlandspakken.no --Samarbeidspartnere-- --Polaris Nord-Vestlandet/Nordvestlandpakken-- 918 95 819
Regional salgssjef Sunnmøre   Arild Honningsvåg Regional salgssjef Sunnmøre arild@smp.no --Samarbeidspartnere-- --Polaris Nord-Vestlandet/Nordvestlandpakken-- 926 48 720
Salgssjef Nordvestlandspakken Atle Braute Salgssjef Nordvestlandspakken atle@nordvestlandspakken.no --Samarbeidspartnere-- --Polaris Nord-Vestlandet/Nordvestlandpakken-- 906 48 534
Key Account Manager Nordsjø Media Cathrine Helen Egeland Key Account Manager Nordsjø Media cathrine@nordsjomedia.no --Samarbeidspartnere-- --Nordsjø Media-- 993 26 667
Markedskonsulent Nordsjø Media Elisabeth Bjorland Markedskonsulent Nordsjø Media elisabeth@nordsjomedia.no --Samarbeidspartnere-- --Nordsjø Media-- 952 67 092
Key Account Manager Budstikka Espen Bergh Key Account Manager Budstikka Espen.Bergh@budstikka.no --Budstikka-- --Samarbeidspartnere-- 918 87 091
Key Account Manager Budstikka Hanne Mette Tønnesen Key Account Manager Budstikka HanneMette.Tonnesen@budstikka.no --Budstikka-- --Samarbeidspartnere-- 952 88 914
Regional salgssjef Romsdal/Nordmøre Hanne Aa. Nerland Regional salgssjef Romsdal/Nordmøre Hanne.Aastebol.Nerland@r-b.no --Samarbeidspartnere-- --Polaris Nord-Vestlandet/Nordvestlandpakken-- 428 05 615
Regional salgssjef Nordfjord Rune Henden Regional salgssjef Nordfjord Rune.Henden@fjt.no --Samarbeidspartnere-- --Polaris Nord-Vestlandet/Nordvestlandpakken-- 454 45 244
Salgsdirektør Budstikka Ulf Kvalvik Salgsdirektør Budstikka ulf.kvalvik@budstikka.no --Budstikka-- --Samarbeidspartnere-- 902 16 482
Salgsdirektør Agderposten Øystein Schultz Sandberg Salgsdirektør Agderposten oystein@agderposten.no --Samarbeidspartnere-- --Agder Media-- 900 482 42