Om oss

Amedia Salg og Marked AS har salgsansvaret for all nasjonal reklameomsetning samt oppfølgingsansvaret for lokal reklameomsetning i Amedia-konsernet. Dette innebærer blant annet ansvaret for reklamesamkjøringen Amedia Marked, som er landets største samkjøring av lokale medier, samt Nettavisen. Samlet når vi ut til 2,3 millioner mennesker daglig. Samkjøringen representerer det absolutt største nettverket av aviser i Norge, med sine 100 lokalaviser.

Kontakt oss Menneskene

Kontakt oss

  • +47 02088

  • Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

  • Akersgata 34, 0180 Oslo
    PB 1168 Sentrum, 0107 Oslo

Menneskene i Amedia Marked

Alle
Direktør Digitale Betjeningsløsninger og Konstituert Kommersiell Direktør Anders Heli Direktør Digitale Betjeningsløsninger og Konstituert Kommersiell Direktør anders.heli@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- 920 19 934
Digital forretningsutvikler Andreas Årstad Digital forretningsutvikler andreas.aarstad@amedia.no --Alle ansatte-- 958 41 693
Leder for Kompetanse, Marked og Kommunikasjon Anette Færevik Gulbrandsen Leder for Kompetanse, Marked og Kommunikasjon anette.gulbrandsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Markedsavdeling-- 958 46 003
Operativ systemeier annonsesystem Ann-Iren Lundanes Operativ systemeier annonsesystem ann-iren.lundanes@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 922 65 101
Traffic Manager Anne-Lise Wike Traffic Manager anne-lise.wike@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 918 77 800
Ad Operations Manager Anniken Sloreid Ad Operations Manager anniken.sloreid@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 924 14 297
Key Account Manager Arne Markussen Key Account Manager arne.markussen@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 41612776
Salgsdirektør Beate Carlsen Salgsdirektør beate.carlsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- --Nasjonalt salg-- 922 22 868
Leder digital produktavdeling Carina Dyreng Leder digital produktavdeling carina.dyreng@amedia.no --Alle ansatte-- --Produkt-- 413 75 565
Salgssjef Cato Steen Lunde Salgssjef cato.lunde@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 98203028
Strategisk Salgsdirektør Christian Thu Strategisk Salgsdirektør christian.thu@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- --Nasjonalt salg-- 926 18 687
Key Account Manager Edvarda Skrindo Key Account Manager edvarda.skrindo@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 979 57 121
Key Account Manager Elin Hjelpdahl Key Account Manager elin.hjelpedahl@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 926 26 220
Konseptutvikler Emilie Woxen Konseptutvikler emilie.woxen@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 924 68 070
Markedskoordinator Emilija Dubauskaite Markedskoordinator emilija.dubauskaite@amedia.no --Alle ansatte-- --Markedsavdeling-- 948 14 600
Forretningsanalytiker Fay Høyfjell Forretningsanalytiker fay.hoyfjell@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 948 55 089
Leder Annonseprodukter og Tjenesteutvikling Fredrik Lidal Leder Annonseprodukter og Tjenesteutvikling fredrik.lidal@amedia.no --Alle ansatte-- 406 41 510
Traffic Manager Frøydis Knudsen Traffic Manager froydis.knudsen@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 913 68 913
Markedskonsulent Grethe Berg Markedskonsulent grethe.berg@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 901 80 887
Traffic Manager Hege Wiig Hindenes Traffic Manager hege.hindenes@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 900 87 988
Konseptutvikler Hilde Løvsletten Konseptutvikler hilde.lovsletten@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 924 54 386
Konserndirektør Hilde-Kristin Norddal Konserndirektør hilde.norddal@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- 99235658
Systemkonsulent Håkon Larsen Systemkonsulent hakon.larsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 416 58 012
Markedskonsulent DM Ingunn Andersen Markedskonsulent DM ingunn.andersen@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 971 31 296
Business Controller Jan Rune Idal Business Controller jan.rune.idal@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 905 64 126
Programmatisk Forretningsutvikler Julian Gamman Programmatisk Forretningsutvikler julian.gamman@amedia.no --Alle ansatte-- --Programmatisk salg-- 995 21 313
Key Account Manager Kaja Palmer Sørholt Key Account Manager kaja.sorholt@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 917 03 960
Leder for Yield Management og Ad Operations Karina Lundberg (i permisjon) Leder for Yield Management og Ad Operations karina.lundberg@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 902 04 585
Salgssjef Kate Solheim Holtedahl Salgssjef kate.holtedahl@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 926 05 979
Ad Operations Manager Kristian Gustafsson Ad Operations Manager Kristian.Gustafsson@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 951 93 914
Ad Operations Manager Lars Petter Christensen Ad Operations Manager Lars.Christensen@amedia.no --Alle ansatte-- 415 55 161
Digital direktør Lasse Fosshaug Digital direktør lasse.fosshaug@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- 932 46 456
Økonomisjef Liv-Marit Schjøth Økonomisjef liv.marit.schjoth@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 952 05 021
Fungerende leder for Kompetanse, Marked og Kommunikasjon  Maria Madsen Fungerende leder for Kompetanse, Marked og Kommunikasjon maria.madsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Markedsavdeling-- 959 08 278
Key Account Manager Marius Myklebust Key Account Manager marius.myklebust@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 907 907 56
Prosjektleder Kompetanse Marthe Bergly Pettersen Prosjektleder Kompetanse marthe.pettersen@amedia.no --Alle ansatte-- --Markedsavdeling-- 971 15 740
Key Account Manager programmatisk salg Martin Frost Key Account Manager programmatisk salg martin.frost@amedia.no --Alle ansatte-- --Programmatisk salg-- 928 15 041
Traffic Manager Merethe Sætre Traffic Manager merethe.saetre@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 482 04 092
Leder Traffic Management Mirjam Storflor Kjæreng Leder Traffic Management mirjam.kjereng@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 412 54 957
Markedskonsulent Mona Johansen Markedskonsulent mona.johansen@amedia.no --Ad Operations-- --Alle ansatte-- 952 24 351
Senior Key Account Manager Petter Sisselberg Senior Key Account Manager petter.sisselberg@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 414 200 55
Analysesjef Pål Yngve Ødegård Analysesjef pal.odegard@amedia.no --Alle ansatte-- --Analyseavdeling-- 907 31 655
Leder for booking og materiell Rita Rødahl Leder for booking og materiell rita.rodahl@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 926 39 803
Key Account Manager Robert Dahl Key Account Manager robert.dahl@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 982 18 265
Salgssjef Robert Staavi Salgssjef robert.staavi@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 922 90 737
Key Account Manager Robin Storrusten Key Account Manager robin.storrusten@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 416 77 657
Ansvarlig Nye Inntekter Rune Skrindo Ansvarlig Nye Inntekter rune.skrindo@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 913 72 165
Key Account Manager Sabrina Bashir Ahmad Key Account Manager sabrina.bashir@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 962 25 542
Markedskonsulent Sigrunn Johannessen Markedskonsulent sigrunn.johannessen@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 915 95 427
Markedskonsulent Silje Marisol Semb Markedskonsulent silje.semb@amedia.no --Alle ansatte-- --Booking Print-- 951 66 092
Key Account Manager Sondre Sydeng Key Account Manager sondre.sydeng@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 986 84 602
Key Account Manager Stefanie Tuma Key Account Manager stefanie.tuma@amedia.no --Alle ansatte-- 480 32 902
Direktør prestasjon, økonomi og tjenester Stine Aune Hvam Direktør prestasjon, økonomi og tjenester stine.hvam@amedia.no --Alle ansatte-- --Ledelse-- --Økonomi og drift-- 977 40 674
Key Account Manager Svein Aas Key Account Manager svein.aas@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 415 08 474
Markedsanalytiker Therese Wærholm Markedsanalytiker therese.werholm@amedia.no --Alle ansatte-- --Analyseavdeling-- 470 26 398
Konseptutvikler levende bilder Tine Heggem Konseptutvikler levende bilder tine.heggem@amedia.no --Alle ansatte-- --Produkt-- 943 79 561
Key Account Manager Tom Sundvold Key Account Manager tom.sundvold@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 909 70 808
Forretningsutvikler Digitale Kjøp Tor Magnus Breivik Forretningsutvikler Digitale Kjøp tor.breivik@amedia.no --Alle ansatte-- 986 03 593
Systemkonsulent Torstein Høyvåg Olsen Systemkonsulent torstein.olsen@amedia.no --Alle ansatte-- --Økonomi og drift-- 416 54 859
Key Account Manager Vibeke Bernts Key Account Manager vibeke.bernts@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 982 61 434
Key Account Manager Vivian Aaserud Key Account Manager vivian.aaserud@amedia.no --Alle ansatte-- --Nasjonalt salg-- 934 63 447